Já zkusím ozřejmit, proč si myslím, že bude v té další mapě, popřípadě té po ní. Aby jsi nemusel přečíst všechny vlákna týkající se a vysvětlující postup a pořadí výroby map u TomTomu...
Zkrátím to : jedna v prodeji, druhá se dodělává, třetí je z 30% hotová, čtvrtá se začíná dělat. Protože výroba map je dlouhodobá věc, která nejde udělat ze dne na den. A také vzhledem k tomu, že TT vydává novou mapu každý čtvrt roku...Mapa se skládá z více vrstev a na ty se musí nabrat relevantní data....
Nám(uživatelům a správcům POI) se podařilo tento postup trochu zrychlit, respektive zanášení oprav do map zásluhou účasti ve vláknu oprav Teleatlas,Ceda na webu navigovat.cz. Potažmo s jejich zástupcem Gallenem, který je z firmy CEDA. To je firma, která dodává data Teleatlasu, jehož vlastníkem je firma TomTom...Zásluhou urychlení procesu si myslím, že by obchvat mohl být už v další mapě...
Stačí ti to takto ???
Ti co na webu navigovat pravidelně zadávají opravy map (také nové ulice, chybějící čísla domů, nové kruháky atd atd.) jsou : Jirásek, Gebič, Freewall, Pavelgre, dejvicna, mila-p, a další(omlouvám se každému na koho jsem zapomněl)....já samozřejmě také, u mne to přináší má profese, že na ty otočené jednosměrky, nové ulice atd..narazím při plnění svých pracovních povinností...
Neuvádím to, abychom se chlubili, ale jen aby zde uživatelé věděli, že webem poi.cz naše práce (i když nehonorovaná) nekončí...