Ahoj,
u své NUVI300 pozoruji již nějakou dobu zádrhel s nahráním "dopravních výstrah".
Abych nemusel zadávat vše ručně, využívám připravená data z "radary.opevneni.cz". Vše se normálně přes POIedit nahraje do navigace a při následné kontrole uživatelských bodů jsem již několikrát zjistil toto:
při najetí kategorie "CZ-nebezpecna_mista" jsou všechny podkategorie OK až na jednu, resp. po dnešní aktualizaci na dvě.
Např. při najetí do podkategorie "Nebezpecna_mista" začínají body "[NEB] ..."
Ovšem při najetí do "CZ-radar_M100" se mi ukážou nesmyslně naházené body všech možných kategorií, ať už radary, nebo restaurace, zříceniny, banky atd.
To samé je u podkategorie "CZ-radar_M110", která byla poslední aktualizací přidána.
Když tam byla jen podkategorie "CZ-radar_M100", tak jsem to řešil odebráním této kategorie v PC při nahrání (stejně tam byly asi jen tři radary), ale teď už to dělá i ta nová 110tka.
Nemáte někdo ponětí, v čem to může být? Problém v navigaci, nebo už ve vstupních datech z "radary.opevneni.cz" ?
Náhledy: