GPSMAP 62ST

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

GPSMAP 62ST

Příspěvekod sulc v 7.1.2011, 13:00

Ahoj,
mam dve otazky, budu rad za pomoc ...

1. MapSource mi nenacita me vlastni Waypoints ....
Je to nejakou mou chybou, nebo nekompabilitou ?
BaseCam funguje jak ma, ale nejsem s nim moc spokojen.

2. Me vlastni Waypoints bych si rad ukladal do ruznych podadresaru ... jde to ?

Moc diky
HP hx 4700, ROM 2.00, WM 2003 SE, SD 1 GB, Smart Maps, Tom Tom 5, BT GPS 308
sulc
 
Příspěvky: 3
Registrován: 6.5.2006, 21:10

Re: GPSMAP 62ST

Příspěvekod ivan_g v 14.1.2011, 16:00

MapSource jsem přestal používat poté co jsem si nainstalova BaseCamp, který se mi zdá lepší.
Vlastní adresáře mám vytvořené v BaseCamp si do nich přidávám vlastní body zájmu, poté je přenesu taky do GPSMAP62ST, kde jsou ve stejných složkách jako v BaseCamp. V BaseCamp vyberu složku s body zájmu, kliknu pravým tlačítkem a zvolím exportovat do zařízení... V GPSMAP62ST se vytvoří v menu nová nabídka do které se dostanu přes tlačítko FIND a je to menu DOPLNKY, pak enter a máte tam hezky vlastní složky stejné jako v BaseCamp. Vlastní symboly jsem si nakopíroval přes totalcomander do příslušné složky (nechce se mi připojovat navigaci) a mám i vlastní symboly. :grin:
ivan_g
 
Příspěvky: 14
Registrován: 21.7.2010, 13:19

Re: GPSMAP 62ST

Příspěvekod ivan_g v 14.1.2011, 16:10

vloudila se mi chybička... do navigace je přenáším přes poiloader. jinak platí vše. trasy přenáším přímo s BaseCampu :usmev: .
Jinak v BaseCampu si můžeš nastavit i upozornění před dosažením bodu zájmu. Vyzkoušel jsem v praxy a funguje výborně.
ivan_g
 
Příspěvky: 14
Registrován: 21.7.2010, 13:19

Re: GPSMAP 62ST

Příspěvekod stepik76 v 22.5.2011, 22:40

ZDAREK LIDI, MŮŽETE MĚ PORADIT! HRAJI HRU HLEDÁNÍ POKLADŮ GEOCACHINK , VŠE FUNGUJE PERFEKTNĚ ALE PO NALEZENÍ POKLADU SI V MENU NAPÍŠI K POKLADU POZNÁMKY A ULOŽÍM! ALE PAK SICE ULOŽENÝ A NALEZENÝ POKLAD V MENU NAJDU ALE TEN KOMENTÁŘ KTERYÝ JSEM TAM NAPSAL NE. NEVÍTE JAK HO TAM NAJDU DÍKY
stepik76
 
Příspěvky: 1
Registrován: 15.5.2011, 14:06


Zpět na Garmin

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků