Navigace pro Garmin - TOPO Czech v.1

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Re: Navigace pro Garmin - TOPO Czech v.1

Příspěvekod bloodik v 14.6.2007, 13:00

Co na to rici ? Snad jen, ze eTrex Legend NEPODPORUJE routing, pouze navigaci k danemu bodu nebo podle predem pripravene trasy. Takze v tom bude asi ten zakladni problem.
So long and thanks for all the fish ...
Garmin Colorado 300 | Garmin Nüvi 765T
Pokrocile ohybani POI dat pro Garmin -> radary.opevneni.cz ... jooo, byvavalo ...
Uživatelský avatar
bloodik
 
Příspěvky: 41
Registrován: 16.5.2006, 14:32

Re: Navigace pro Garmin - TOPO Czech v.1

Příspěvekod Karel v 14.6.2007, 14:26

Omouvám se, možná jsem se vyjádřil trochu nepřesně. Některé modely e-Trex Legend routing podporují (viz www.garmin.cz), ale je to routing od křižovatky ke křižovatce a u mapy TOPO 50 je to pouze po cyklostezkách. Navíc se zdá, že si to vybírá jen křižovatky cyklostezek.
Možná se mýlím, ale z diskusí s jinými uživateli i s technickou podporou Picodas usuzuji, že problém je také v TOPO mapě. Tedy, že ani v kvalitním navigačním přístroji s podporou routingu nemusí toto dobře fungovat.
Karel
 
Příspěvky: 22
Registrován: 31.5.2007, 8:14

Re: Navigace pro Garmin - TOPO Czech v.1

Příspěvekod Forkyser v 14.6.2007, 22:05

Psal jsem na Garmin.cz - viz mapa Topo Czech v2 a bylo mi odespáno : ... tato verze mapy umi navigovat pouze po silnicich a podporuje pouze automobilovou navigaci. Vytvorit navigacni mapu pro chodce ci cyklisty neni v soucasne dobe z technickych duvodu mozne.Picodas Praha spol. s r.o....
takže to hned tak lepší nebude, než jak se píše v předchozím ... dospěl jsem k témuž ... práci na PC zdař :-(
Forkyser
 
Příspěvky: 4
Registrován: 13.6.2007, 21:42

Re: Navigace pro Garmin - TOPO Czech v.1

Příspěvekod leoš v 20.6.2007, 10:58

Stalo se mi, že když jsem byl v terénu na turistické trase, dost daleko od silnice, tak mi 660 naroutovala i trasu pro chodce po značce. Zajímavé je, že v Map Source se mi to ze stejného místa nepodařilo.
leoš
 
Příspěvky: 11
Registrován: 24.5.2007, 10:06
Bydliště: Praha 5

Re: Navigace pro Garmin - TOPO Czech v.1

Příspěvekod Forkyser v 25.6.2007, 9:33

Psal jsem na Garmin (zastoupení Picodas), tak o problému ví, řeší to a teoreticky by mělo být opraveno v nové verzi cca do konce roku.
Forkyser
 
Příspěvky: 4
Registrován: 13.6.2007, 21:42

Re: Navigace pro Garmin - TOPO Czech v.1

Příspěvekod Murphy v 6.7.2007, 22:17

Komunikoval jsem s Picodasem. Cely problem routovani po "nezpevnenych cestach" je v tom, ze proste nesouvisi se silnicni siti - a to umyslne. Pry garantuji polnacky do 100m presnosti a na to routing poustet nechteji. Do konce roku by mela byt nova verze s presnosti do 10 m - pracuje na tom tym lidi. :pc: :pc: :pc: :pc: :pc:
Prave se marne snazim nejak premluvit slovenskou TOPO, aby mezi WP nelezla zasadne po turistickych hrebenovkach a je to marne. 650 km vzdusnou carou s WP na souvislych silnicnich usecich je pro routing neprekonatelny problem. Cekal bych tak 800 km, ale TOPOv2 mne prozene pres 1800km! :pistol:
Odjizdim pozitri vecer, tak jdu clickat, snad to nejak stihnu... Nebo se z toho :nositka:

Mur
Murphy
 
Příspěvky: 2
Registrován: 20.6.2007, 10:28

Re: Navigace pro Garmin - TOPO Czech v.1

Příspěvekod Forkyser v 6.7.2007, 23:03

Řeším totéž a je to šílené a ještě i tak to není dokanalé ... občas mě to dělá, tedy spíš nedělá 100% přenos z PC na Garmin :( nebo to možná nechápu ....)
Forkyser
 
Příspěvky: 4
Registrován: 13.6.2007, 21:42

Předchozí

Zpět na Garmin

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků