zadost o pomoc s garminem

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Re: zadost o pomoc s garminem

Příspěvekod freewall v 15.11.2010, 7:17

Gumajz píše:A úsek je na Bělohorské z centra, a do centra nic. A na Patočkové do centra, a z centra je úsek Eu, takže zatím by se měl tvářit jako že nic....


Jasně, možná jsem se blbě vyjádřil - Bělohorská vím, že je z centra a začíná někde kousek za tou pumpou, ale zdejší poi na mě řvou v obou směrech, kdežto ty stažené pouze ve správném směru
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: zadost o pomoc s garminem

Příspěvekod Gumídek v 15.11.2010, 7:20

Já vím, zatím to jinak neumíme.....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: zadost o pomoc s garminem

Příspěvekod freewall v 15.11.2010, 7:29

Jasně
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: zadost o pomoc s garminem

Příspěvekod freewall v 15.11.2010, 22:13

Haloooo, odborně zdatní kolegové, budeme umět si poradit s tím směrováním radarů? Koukám, že soubor je stažený 8x a nikdo se neozývá, žádné reakce....normálka
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: zadost o pomoc s garminem

Příspěvekod freewall v 22.11.2010, 16:47

.... hm... asi to neumíme...aspoň, kdyby někdo napsal, že to neumíme nebo ať neotravuji :zamysl:

Jinak sice je to mimo název vlákna, ale když to tady Badys nadnesl - k těm placeným radarům, jeden známý učinil dotaz u firmy Cyclops, která ty radary nabízí, pochopil jsem jsem, že pro českou repbubliku obsahuje databáze asi 300 radarů, z toho asi 130 v Praze. Tady je plné znění odpovědi:

We do not normally give out very specific statistics per country but I can confirm the information on the products page is accurate. To be more specific for the Czech Republic I can confirm there are in the region of 300 camera alerts currently active within the Czech Republic and that approximately 130 of these are in the region of Prague. In all this database covers over 5,000 alert locations across the Czech Republic, Poland and Slovenia.

I hope this information is useful to you as an additional insight to the camera coverage in your region.

Kind regards,
Bryn
Cyclops UK
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: zadost o pomoc s garminem

Příspěvekod Henry v 24.11.2010, 23:52

freewall píše:Haloooo, odborně zdatní kolegové, budeme umět si poradit s tím směrováním radarů? Koukám, že soubor je stažený 8x a nikdo se neozývá, žádné reakce....normálka


Čau, omlouvám se za pozdní odpověď, ale delší dobu jsem tu nebyl, protože jsem si na levé noze zlomil holenní i lýtkovou kost, a tak mi ty kosti museli šroubovat k sobě a stále nejsem schopen fungovat v sedě, takže nemůžu :pc:

K tomu souboru - jde o kódovaný záznam, musel bych mít Garmina s těmito zakoupenýma radarama a taky hodně času (ten teď i mám, ale musím odpočívat :cheers: :doutnik: :vino: ). Garmina nemám kvůli vykradení firemního auta, když jsem jej zapůjčil, takže obecně vzato bych s podporou směrovostí u garmiňáckých POI nepočítal...

A nefunguje to podobně jako u TT? Tedy pokud je POI dostatečně napravo od cesty, že to hlásí pouze v tom směru a z druhé strany je to "dostatečně vlevo", tak to nehlásí?
Henry
 
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 19:43
Bydliště: Bolatice

Re: zadost o pomoc s garminem

Příspěvekod freewall v 25.11.2010, 12:16

Tak to tě upřímně lituji, s takovými zlomeninami to není žádná pr*el, takže se omlouvám i za to jak jsem "křičel" :)))))..... no jak je to u TT nevím, ale i na garmiňáckých stránkách píší, že radary hlásí ve směru jízdy, tak to bude ošetřeno asi jinak, asi na to má firma Cyclops patent.

No nic, stejně si to možná předplatím - pře dnešním kurzu..... nekup to :)))
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: zadost o pomoc s garminem

Příspěvekod Henry v 25.11.2010, 13:30

Patent určitě ne, to musí podporovat navigační aplikace. jen je divné, že na webu pro vývojaře o tom není žádná zmínka (http://developer.garmin.com/web-device/ ... olkit/#gpi). I na jejich fóru je jen jeden dotaz, jak to udělat bez odpovědi.
Henry
 
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 19:43
Bydliště: Bolatice

Re: zadost o pomoc s garminem

Příspěvekod freewall v 25.11.2010, 13:52

Hmm, ta nabídka je zde: https://buy.garmin.com/shop/shop.do?cID=287&pID=68095&ra=true a spíš si myslím, že je to "výrobek" Kyklopů a Garmin je nabízí
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Předchozí

Zpět na Garmin

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků