INFO O SERVERU - co se právě děje?

Vše týkající se užívání POI, problémy, dotazy, návrhy..

INFO O SERVERU - co se právě děje?

Příspěvekod HuntBehind v 7.10.2009, 16:50

Ahoj. Můj první dotaz zde, tak mě nekamenujte :usmev: Zrovna v momentě, kdy jsem doufám tak nějak pochopil základy zadávání POI, editaci atd. a chtěl začít vytvářet vlastní kategorii se se serverem (alespoň mně) stalo "něco", o čem nikde nikdo nepíše a nějaké info o dění na serveru, plánovaných či probíhajících úpravách tu buď úplně chybí nebo jsem slepej jak patrona. Cca včera došlo k nějakým úpravám ohledně vzhledu, přidání obrázků k jednotlivým POI a spolu s tím mi POI.cz v podstatě přestalo fungovat nebo nefunguje jak by mělo...Když nejsem přihlášen, stránky se zdají v pořádku, když se přihlásím a rozkliknu jednotlivé POI kategorie nic tam není, když chci editovat vlastní soukromou kategorii, všechna políčka krom LAT, LON a STÁT jsou prázdná, tak nevím kam co zadat, i když zadám název a souřadnice, bod se vytvoří, ale nezobrazuje se ... prostě bordel :grin:

Nejde mi o nic jiného než dozvědět se co se děje, jestli je např. závada pouze na mém přijímači nebo v jakém horizontu to cca bude fungovat, ať nemusím lézt na stránky zbytečně desetkrát denně :usmev:

No a jinak se těším na spolupráci ... a doufám, že tohle vlákno není zbytečné a že by třeba mohlo sloužit jako upozornění ohledně dalších úprav nebo nehod na serveru ... no a jestli zbytečné je, jen do mě, dejte mi to sežrat ... :palce:
HuntBehind
 
Příspěvky: 2
Registrován: 29.10.2008, 18:41

Re: INFO O SERVERU - co se právě děje?

Příspěvekod HuntBehind v 7.10.2009, 17:05

Tak snad pomohlo, že mi oko náhodně padlo na "smazat všechny cookies z fóra" - tím mi už jdou editovat vlastní poi kategorie... tak snad je to OK :usmev:

Díky Henrymu za rychlé prověření :usmev:
HuntBehind
 
Příspěvky: 2
Registrován: 29.10.2008, 18:41

Re: INFO O SERVERU - co se právě děje?

Příspěvekod Henry v 7.10.2009, 17:16

Změny vzhledu měly proběhnout pouze u některých kategorií (CZ-Hotel, CZ-Restaurace, CZ-Firma atd.). Omylem jsem to zapl pro všechny. Už by to mělo být v pořádku.
Henry
 
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 19:43
Bydliště: Bolatice

Re: INFO O SERVERU - co se právě děje?

Příspěvekod Jirásek v 7.10.2009, 17:19

OK. Dobře že se podařilo. Henry díky.
Jenom drobnou připomínku pro HuntBehind, příště v podobných problémech je dobré specifikovat používaný operační systém a prohlížeč. Často se tak lépe identifikuje chyba.
Jinak na serveru se pořád něco děje, upravuje a vylepšuje. Zvláště v poslední době.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Re: INFO O SERVERU - co se právě děje?

Příspěvekod rossini v 8.10.2009, 11:32

Přátelé, kamarádi. My Vám ty medaile dovezeme :usmev: Totiž, chtěl jsem říct, momentálně upravuji systém zobrazení jednotlivých bodů. Jestli k lepšímu nebo horšímu, to se ukáže časem, v každém případě se omlouvám za vzniklé potíže a poučím se z chyb. Budu se Vám zde v tomto vlákně svěřovat, na čem se dělá, ať z toho nejste příliš vyplašení :mrk: Díky za trpělivost...
ŽÁDOSTI O SPOLUPRÁCI s POI.CZ PIŠTE NA rossini@poi.cz
Twitter: http://twitter.com/rossini77
*** system admin ***
Uživatelský avatar
rossini
 
Příspěvky: 689
Registrován: 9.10.2005, 13:47
Bydliště: Olomouc


Zpět na Užívání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků