Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)
Odeslat odpověď

Autodíly

7.9.2012, 16:49

Asi zase někoho naštvu, ale dost se mi příčí, že jsou firmy, které prodávají autodíly zařazené ve firmách....Např. Kelly, Elit, Štangl atd...těch firem je hodně, nezasloužily by si vlastní část stromu ?? Myslím např. Autodíly_ atd...Protože dát je do nákupu by asi bylo také divné...Co vy na to ??? A v té chvíli může být kategorie Autodíly_ostatní, kam se mohou zadávat prodejny autodílů, které nejsou v žádném řetězci apod...Myslím, že by se to hodilo asi všem, protože navigace GPS máme v autech, a když se nám něco rozbije v neznámém městě, ale zvládneme to sami, myslím že adresa prodeje autodílů se hodí...

Re: Autodíly

7.9.2012, 17:27

Souhlas...

Re: Autodíly

8.9.2012, 10:13

Další názory ???

Re: Autodíly

8.9.2012, 23:07

Taky souhlas, zvlášť bude-li obsahovat i otvírací dobu, později odpoledne a o víkendu - "k nezaplacení"...

Re: Autodíly

8.9.2012, 23:17

Takže název CZ-Autodily_Benex atd..??? A novou kategorii CZ-Autodily_Ostatni a do nich budu prosit přesunout autodíly z kategorie Firmy_ostatni...je to tak OK ???

Re: Autodíly

9.9.2012, 0:20

Hotovo, jen bych prosil úpravu názvu automaticky stahované sloučené kategorie z CZ-Autod na CZ-Autodily. Děkuji Henry...
A přesun těch autodílů z kategorie CZ-Firmy_ostatni.
A nezapomeň na mne s tou kategorií CZ-Nakup_JIP. Tam bych potřeboval přesunout všechny JIP z kategorie CZ-Firmy_ostatni. Děkuji

Re: Autodíly

9.9.2012, 12:16

šlo by udělat aby se daly použít mapy (zeměkoule ikona) ve sloučených kategoriich?

že když zadavam třeba zde prodej dílu musím prohlédnout všechny kategorie autodílu abych zjistila jestli už není zadana...
to same u prodejen potravin jestli už není prodejna v nejakem retezci a tedy pak není duplicita že to bude třeba v COOPech a v Hrušce...docela by mi to pomohlo a asi nejen mě...děkuji

Re: Autodíly

9.9.2012, 12:49

Dobry napad....!!! :palce:
Já to kontroluji v navigaci, kde mám sloučené kategorie, ale třeba v řadě Via a 1000 a dále, tam to již takto jednoduše nejde....

Re: Autodíly

12.9.2012, 14:03

Autodíly a JIP převedeny.

Re: Autodíly

12.9.2012, 15:01

SUPER !!! Díky !!!! :jupi:

Re: Autodíly

12.9.2012, 18:42

Mapy ve sloučených kategoriích přidány.

Re: Autodíly

13.9.2012, 0:52

8-) 8-)

Re: Autodíly

14.9.2012, 11:09

Dík Henry super ty mapy u slouč.kat. :palec:
Odeslat odpověď