Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)
Odeslat odpověď

Carrefour -> Tesco

2.6.2006, 12:25

Roachere, včera oficiálně převzalo Tesco Carrefour. Postupně do konce kalendářního roku budou přetvářet všechny Carrefoury na Tesco (prozatím se pouze neví, co s tím v N.Butovicích, ktrerý je kousíček od Tesco Zličín). Tak se na to připrav! :wink:

2.6.2006, 15:22

jj,vím o tom!Pak to hromadně přepíšu na Tesco...nebudu to dělat po jednom :-)

2.6.2006, 15:30

Až to budeš chtít zaměnit, tak se mi ozvi - otázka minuty...

2.6.2006, 17:12

Chci to zaměnit :-)

3.6.2006, 1:37

Už???? No já zítra (vlastně už dneska) jedu do Carefouru, abych nezabloudil!!! Já myslel, že se to bude převádět "postupně", takže se dneska podívám a když tak v nedělu večer...

3.6.2006, 11:55

Tak ono už to Tesco je, jen nemaj ještě cedule :-) Ale jak chceš, stejně je zvyk železná košile a na smíchov budu jezdit do carefouru i když to bude tesco :-)

4.6.2006, 0:34

jo jo uz to je ale tak nejak to bude i tady v HK lidi si jen tak nezvyknou, ono to da nejakou dobu prebrat firmu atd.

a propo v HK a TU se cerpaci stanice Aral zmenily na OMV ze by zmena vlastnika. Nejdrive zmizel totem, pak veskere napisy Aral a uz to cele sviti OMV???

4.6.2006, 8:58

m.sapurka píše:jo jo uz to je ale tak nejak to bude i tady v HK lidi si jen tak nezvyknou, ono to da nejakou dobu prebrat firmu atd.

a propo v HK a TU se cerpaci stanice Aral zmenily na OMV ze by zmena vlastnika. Nejdrive zmizel totem, pak veskere napisy Aral a uz to cele sviti OMV???


OMV koupila benzínky Aralu. Více třeba tady: http://ekonomika.idnes.cz/ekonomika.asp?r=ekonomika&c=A060321_160256_ekonomika_maf

5.6.2006, 13:42

Ono s tím Tescem se čekalo na vyjádření slovenského antimonopolního úřadu, protože to vzali šmahem ČR i SR najednou. Ale protože to na Slovensku vázlo a ČR byla schválená, tak to trhli a v Čechách to ofiko podepsali k 1.6.2006. Na Slovensku se to ještě bude táhnout. Jak jsem již psal, změna na Tesco bude probíhat postupně, ale do konce roku by mělo být vše pod značkou Tesco.

5.6.2006, 14:47

Já byl včera v Carrefouru, na Tesco to moc nevypadalo, takže bych zatím počkal, až začnou měnit cedule venku...

7.6.2006, 18:55

Bohužel ani nevím, jakou mají strategii...jestli se začne malými "supermarkety" nebo začnu zhurta třeba hned v Praze na Smíchově...

benzinky

7.6.2006, 21:12

taky bych pripomel ze bude potreba prejmenovat i carrefourovy benzinky :)

31.8.2006, 0:43

V Hradci Kralove je vse predelane, v radiu reklama tesco driev carrefour, na baraku je uz cedule tesco uctenky i kopie uctenek z karty vsude napsano Tesco

1.9.2006, 22:15

Usti nad Labem taky uz tesco komplet :D

10.11.2006, 20:36

Dnes jsem si stahoval POI do PDA a zrovna nad Carrefourem se trosku zarazil ... v Olomouci je z Carrefouru Tesco uz davno - zatim jsem to vyresil ikonku Tesco u POI obou spolecnosti ;)
Odeslat odpověď